Jesteś tutaj: OLEJ Z KRYLA Astaksantyna

Astaksantyna

OLEJ z kryla zawiera naturalną ASTAKSYNTYNĘ, która jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy występujących w przyrodzie !

Astaksantyna jest 65 razy silniejsza niż witamina C,  54 razy silniejsza od beta-karotenu i 14 razy silniejsza od witaminy E. Zapewnia potężną naturalną ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i jest najbardziej efektywnym neutralizatorem ze wszystkich cząsteczek zapobiegających starzeniu. Jej stosowanie pomaga zmniejszać ryzyko stanów zapalnych w układzie sercowo-naczyniowym, chroni skórę przed niekorzystnym wpływem promieniowania UV na skórę, obniża poziom złego cholesterolu LDL, zwiększa wrażliwość komórek na insulinę, pomaga także obniżyć ciśnienie krwi. Dodatkowo przyspiesza metabolizm tłuszczy i zwiększa ogólną wydajność oraz siłę mięśni.

Astaksantyna to karotenoid, który chroni organizm człowieka przed negatywnym działaniem wolnych rodników. Po przywróceniu równowagi między wolnymi rodnikami i przeciwutleniaczami w ludzkim organizmie astaksantyna nadal stoi na straży i, w przeciwieństwie do innych przeciwutleniaczy, nigdy nie staje się prooksydantem - substancją, która promuje wytwarzanie wolnych rodników.

Działanie i wszechstronne korzyści dla zdrowia jakie daje astaksantyna są tak szerokie, że wymagają osobnego omówienia - zapraszamy po więcej informacji na dedykowaną stronę o ASTAKSANTYNIE.